Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В районі пройшла позачергова конференція Мар’їнської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України

21 грудня 2016 року в м. Курахове у приміщенні Мар`їнської райдержадміністрації пройшла позачергова конференція Мар’їнської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства  «Колос» АПК України за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва.

У конференції також взяли участь: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Король та делегати від сільських рад.

Відповідно до порядку денного конференції Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України було розглянуто ряд питань, але головне – це обрання голови Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Друге питання порядку денного – обрання секретаря конференції  Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Також були розглянуті питання: про внесення змін та доповнень до Положення Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України; уповноваження голови Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України на підписання протоколу позачергової конференції, на підписання Положення (у новій редакції) та уповноваження особи представляти Мар’їнську районну організацію ВФСТ «Колос» АПК України в органах державної реєстрації.

За результатами відкритого голосування було обрано Вілітка Олександра Володимировича  головою Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України, а Москаленко Любов Іванівну (бухгалтера Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України) – секретарем позачергової конференції.

По закінченню конференції  були обговорені найважливіші питання по роботі Мар’їнської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України у найближчий час.

dsc09347

dsc09351

dsc09357