Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

1 вересня – День Знань

Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас з Днем знань і початком нового навчального року.

Перше вересня –  це свято, яке об’єднує школярів, педагогів і батьків. Це завжди хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників. Цього року вперше почують перший дзвоник та сядуть за парти 522 дитини Мар’їнського району. Не менш важливим цей день є і для майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Всім школярам бажаю наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році. Найщиріші вітання і Вам, шановні батьки, нехай збудуться мрії ваших родин – бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими та освіченими.

Окремі слова подяки за щоденну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Професійних Вам успіхів, мудрості та терпіння в новому навчальному році.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи. І сьогодні ми маємо одну спільну мрію – мир на нашій землі. Тож нехай цьогорічний Перший дзвоник принесе нам мирне небо, добрий настрій та злагоду в кожну родину.

Зі святом Вас! Щасливого навчального року!

З повагою

В.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації                                                                           Т.М.Збицька