Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника! Ваша професія – важлива й дуже необхідна, тому користується великою шаною і повагою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, школи, дитячі майданчики водночас дарують нам радість та тепло побутового комфорту.

Будівельник – це не просто професія, це покликання. Та й навіть частина долі, і, що важливо, не тільки своєї, а й тих людей, на користь яких ви працюєте – будуєте для них, та з цим створюєте майбутнє.

Хочу зазначити, що попереду вас чекає велика робота. Адже сьогодні перед нами стоїть найважливіше завдання – відновити наші міста та села, які постраждали від бойових дій, повернути жителям нашого району дах над головою та тепло домашнього затишку. І виконати це завдання ми зможемо лише за допомогою кращих фахівців будівельної галузі. Впевнений, що покладені на вас надії ви неодмінно виправдаєте, і завдяки вашій праці жителі нашого району будуть пишатися відновленими рідними куточками.

Тож, шановні будівельники, від всієї душі бажаю вам мирного неба,  здоров’я, терпіння та натхнення у вашій роботі, благополуччя та добробуту. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання!

Зі святом!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                   В.В.Мороз