Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори!

14 грудня ми відзначаємо День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  день героїв-чорнобильців, які ризикуючи собою рятували світ від страшної катастрофи.

34 роки тому ціною героїчних зусиль та власного життя і здоров’я ліквідатори боролися з ядерним лихом, а потім невтомно працювали над встановленням саркофагу, який забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі та зупинив розповсюдження радіоактивного забруднення навколишнього середовища.

Не лишилися осторонь від цієї біди  і понад 600 жителів Мар’їнського  району, які сповна виконали свій професійний і громадянський обов’язок. Ці люди, їх життя і здоров’я, соціальний та медичний захист були і будуть об’єктом особливої уваги та турботи нашої держави.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів цієї страшної катастрофи, які пройшли через ядерне пекло. У скорботі схиляємо голови перед пам’яттю героїв-ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки. Вічна їм слава та пам’ять.

Від всієї душі бажаємо всім героям-чорнобильцям міцного здоров’я, мирного неба, довгих та щасливих років життя, невичерпної енергії, добра й злагоди. Нехай вас завжди супроводжує людська шана та повага за ваш подвиг!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                      Євген Данилюк