Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Візит представників УВКБ ООН до оновленого приміщення територіального центру

08 листопада 2017 року у Територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Мар’їнського району Донецької області в м. Мар’їнка відбулась зустріч голови Дніпропетровського офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Молусью Момо, представника даного Управління у м.Маріуполь Діну Ліпкану з головою Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом, під час якої було відвідане оновлене приміщення територіального центру, котре було урочисто відкрите напередодні Дня працівника соціальної сфери.

На заході також були присутні заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв, начальник управління соціального захисту населення Наталія Бондаренко та ФОП Шевченко Г.А.

Під час зустрічі головою Дніпропетровського офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Молусью Момо було презентовано 2 комплекти комп’ютерної техніки для покращення роботи з внутрішньо переміщеними особами, а також відвідані приміщення управління соціального захисту населення райдержадміністрації та центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Вогник надії», які потребують проведення ремонтних робіт.

Протягом 2016-2017 рр. управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців надавалась допомога для покращення роботи з ВПО управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, зокрема для здійснення прийому документів на видачу довідок ВПО та поліпшення роботи з документообігу було надано комп’ютерну техніку та меблі.

DSCN5161 DSCN5168  DSCN5183DSCN5177