Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

16-річний мешканець Мар’їнки отримав медичну допомогу у м.Дніпро завдяки зусиллям українських військових

Ще одна дитина з Мар’їнки отримала висококваліфіковану медичну допомогу завдяки спільним зусиллям українських військових та місцевої районної військово-цивільної адміністрації.

23 квітня 2018 року у рамках спільного проекту «Допомога йде» з Мар’їнської центральної районної лікарні до Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні було направлено 16-річного мешканця Мар’їнки Сергія Бикова. Рік тому Сергій отримав поранення обох ніг уламками снаряду.

В минулому році хлопець одразу отримав медичну допомогу в лікарні м.Дніпро, але протягом року поранення нагадувало про себе, юнак відчував постійний біль у ногах, тому постало питання щодо необхідності подальшого лікування. Сергія Бикова транспортували до м. Дніпро для належного лікування. Хлопець разом з мамою був забезпечений усім необхідним: переїзд в обидві сторони, необхідні медикаменти, харчуванням, побутові речи, солодощі та фрукти.

У Дніпрі Сергію була надана безкоштовна висококваліфікована медична допомога, він пройшов обслідування та курс спеціальних масажів та протибольових блокад, в результаті чого у нього достатньо зменшився больовий синдром та почали нормально працювати м’язи.

За словами лікарів, Сергій надалі потребуватиме проходження курсів лікування, так як його організм зростає, але наразі він перебуває в доброму стані та сьогодні повернувся додому в м.Мар’їнка.

viber image3 viber image2 viber image1