Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Лекція для школярів м.Мар’їнка до Дня Гідності та Свободи «Україна–країна нескорених»

В умовах сучасності питання патріотизму стоїть досить гостро. Тому, в Мар’їнському районі особлива увага приділяється саме патріотичному вихованню підростаючого покоління.

З цією метою 21 листопада 2018 року для учнів Мар’їнської загальноосвітньої школи № 2  відбулась пізнавальна лекція до Дня Гідності та Свободи «Україна – країна нескорених».

Під час заходу працівники Мар’їнського районного Будинку культури донесли до дітей факти двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції восени 2004 року та Революції Гідності у листопаді 2013 року-лютому 2014 року.

День Гідності та Свободи – це свято вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

Утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. Про це детальніше учні мали змогу дізнатися з відеофільму, який демонструвався під час лекції.

Наприкінці лекції діти поділились своїми враженнями про захід.

IMG_5756 IMG_5755