Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю

Шановні жителі району!

 

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.  І цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства та підкреслює необхідність забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю і їх участі в житті суспільства.

Слід пам’ятати про те, що захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Життя показує,  що люди з обмеженими фізичними можливостями стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними людьми, які надихають на нові звершення і абсолютно здорових громадян.

Щира вдячність всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від щирого серця бажаємо кожній людині з особливими потребами міцного здоров’я, витримки, оптимізму, незламного духу  та незгасаючої життєвої енергії!

 

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                           Євген Данилюк