Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

30 вересня – День усиновлення

Дорогі земляки!

10-й рік поспіль 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято нагадує всім нам про те, що є діти позбавлені батьківського піклування, які потребують сімейного оточення.

Це надзвичайно тепле свято для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Щороку сім’ї Мар’їнського району стають батьками шляхом усиновлення. Так, у 2019 році усиновлено 4 дітей. Сьогодні в таких родинах  зростають 35 усиновлених дітей. Завдяки  любові, доброті, милосердю дорослих ці діти знайшли маму і тата, щасливу родину, сімейний затишок.

Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих, так і з боку дитини.

Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця.

На території нашого району функціонує 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 8 дітей, позбавлених батьківського піклування, під опікою родичів, знайомих перебуває 82 дитини.

Але 20 дітлахів все ще проживають будинках дитини, школах-інтернатах і чекають на люблячих,  турботливих батьків.

З нагоди Дня усиновлення висловлюємо велику вдячність всім, хто  допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє.

Нехай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, життя буде безхмарним та заможним, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!

 

В.о. голови районної

державної адміністрації                                                                Т.М.Збицька