Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

7 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Правила поведінки на льоду!

Невід’ємною складовою частиною зими є настання льодоставу. У цей час дорослі та малеча залюбки відпочивають на замерзлих водоймах. Однак нехтування правилами власної безпеки інколи призводить до трагічних наслідків.

Співробітники 7-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичний захід по водним об’єктам району.

Рятувальники нагадали громадянам основні правила безпечного перебування на льоду. Так, з появою першого крижаного покрову на річках, озерах, ставках і інших водоймах не можна використовувати його для катання і переправ. Молодий лід на початку свого формування тонкий, неміцний і ваги людини не витримує, в ньому утворюються повітряні пухирці, що дуже важко помітити при пересуванні по кризі.

Забороняється виходити на лід під час потепління, зупинятися біля крутих берегів, виїжджати на лід на лижах чи санчатах, виходити на лід поблизу заводів та підприємств, де є теплі стічні води. Крім того в місцях замерзання гілочок, друзок та інших предметів, лід буває ще слабший, а якщо такі місця запорошив сніг, то людина  неминуче потрапляє у воду. Проте, найчастіше цього  ніхто не враховує. Тому виходити на кригу дуже небезпечно. Крім того фахівці Служби порятунку роздали громадянам тематичні пам’ятки.

novyy-risunok-3

novyy-risunok-2

novyy-risunok-1