Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

7 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

На території Донецької області проходить АТО тому під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси. Вибухонебезпечні предмети можуть знаходитися всюди, де проходили бої чи йдуть по теперішній час: поля, городи, ліси, парки, водоймища, будинки, підвали, а також на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів.

Усі ці предмети становлять для людей величезну небезпеку. Тому 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області звертається до всіх мешканців району із застереженням і нагадує, що у випадку виявлення вибухонебезпечного чи зовнішньо схожого на нього предмета категорично забороняється: брати їх в руки, наносити по них будь-які удари, намагатися їх розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати ВНП на металобрухт.

Необхідно добре запам’ятати місце виявлення знахідки. Встановити попереджувальні знаки чи огородження. Негайно повідомити про небезпечну знахідку по телефону «101» рятувальну службу.

Для облаштування огородження можна використати різноманітні матеріали, що знаходяться під рукою (жердини, палиці, мотузки, дріт, шматки матеріалу, каміння, ґрунт й інші).

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Після вашого повідомлення спеціалісти ДСНС вилучать та знешкодять небезпечну знахідку.