Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Ефективне партнерство служби зайнятості з роботодавцями

26 січня 2017 року в приміщенні товариства з обмеженою відповідальністю «Електросталь» відбувся День відкритих дверей. В заході прийняли участь 15 безробітних, з них 4 особи, такі, що мають статус внутрішньо переміщених осіб та 9 осіб зайнятого населення. Так, завдяки організованому заходу вдалося  вирішити питання працевлаштування одного безробітного та оформлення 20 безробітних на роботи тимчасового характеру. Пройшовши співбесіду з керівником підприємства, безробітний отримав направлення від центру зайнятості для того, щоб підвищити кваліфікацію за допомогою проходження стажування на самому виробництві з подальшим працевлаштуванням.

Мар’їнський районний центр зайнятості тісно співпрацює з металургійним підприємством ТОВ «Електросталь». Основне виробниче обладнання цього підприємства – це сучасна 50-ти тонна електродугова піч, яка переплавляє вторинні чорні метали. ТОВ «Електросталь» виконує виробництво литої заготівки та щебнево-пісчяної суміші.

Фахівець з кадрів ТОВ «Електросталь» Вікторія Ткаченко ознайомила присутніх з процесом виробництва цього підприємства, умовами праці, розмірами заробітної плати та пакетом соціальних послуг. Безробітні отримали вичерпну інформацію стосовно запропонованої роботи, а також можливості проходження навчання на виробництві.

Мар’їнський  районний центр зайнятості дбає аби роботодавці як найшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи – місця праці. Тому метою проведення заходу є оперативне задоволення кадрових потреб роботодавця, організація підвищення кваліфікації безробітних за потрібними професіями, інформування населення про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, зміни в законодавстві.

Фахівець з кадрів ТОВ «Електросталь» Вікторія Ткаченко подякувала своєму соціальному партнеру – районному центру зайнятості за допомогу, увагу, професіоналізм та співпрацю, завдяки якій кожен учасник отримав бажаний результат.

19