Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

“У їхніх серцях жила Україна”

В Новомихайлівському музеї історії села до дня вшанування Героїв Небесної Сотні підготували годину пам’яті «У їхніх серцях жила Україна».

У цей день 2014 року під час Революції Гідності протистояння між українцями і тодішнім режимом сягнуло піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Всі присутні в музеї запалили свічки та вшанували пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Новый рисунок (2) — копияНовый рисунок (1) — копия

Новый рисунок — копияНовый рисунок (3) — копия

20 лютого 2019 року в Курахівському міському центрі культури і дозвілля була проведена інформаційна година пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Також на заході усі присутні мали змогу переглянути фільм «Пам’яті Небесної Сотні».

DSCN0573 — копия

DSCN0558 — копия

DSCN0577 — копия

20 лютого 2019 року працівники Дачненського СБК, сільської ради, бібліотеки та жителі села зібрались на годину пам’яті до дня Героїв Небесної Сотні «Ангели Майдану».

Присутні на заході переглянули документальні фільми про події. що сталися на Майдані у лютому 2014 року та вшанували хвилиною мовчання загиблих.

Новый рисунок — копия

20 лютого 2019 року у приміщенні закладів культури Новоукраїнської сільської ради відбувся вечір-пам’ять “Слава Героям, слава Україні”, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні.  Хвилиною мовчання була вшанована невмируща пам’ять про загиблих. Релігійними організаціями проведені поминальні  молебні за Героями Небесної Сотні.

11