Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Агенством ООН у справах біженців передано технічну допомогу на КПВВ “Мар’їнка”

КПВВ «Мар’їнка» оснастили додатковими комфортними модулями

Сьогодні 5 квітня на КПВВ «Мар’їнка» Агентством ООН у справах біженців була передана технічна допомога у вигляді додаткових модулів.

У заході взяли участь заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Віктор Ремський, голова офісу УВКБ ООН в Україні Мамо Мулусеу, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз,  начальник Краматорського прикордонного загону Анатолій Федорчук та заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв.

В рамках проекту технічної допомоги, Агентство ООН у справах біженців встановило додаткові модулі з комп’ютерною технікою для здійснення документального контролю та оснастило робочі місця для співробітників Державної прикордонної служби України (ДПСУ), а саме на КПВВ «Мар’їнка» було облаштовано 4 нових модулі на 20 місць для здійснення контролю громадян, які перетинають лінію розмежування. Це дозволить підсилити кількість прикордонних нарядів для прискореного оформлення документів громадян на пішохідному напрямку. Два нових модулі встановлено на вхід і ще два – на вихід з неконтрольованої території. У середньому КПВВ може пропустити від 2,5 тисяч до 4 тисяч чоловік і 700 автомобілів за день.

Нові прикордонні модулі були придбані за кошти АгентстваООН у справах біженців, а допомогу у встановленні, розміщенні та їх електроживленні надано Мар’їнською райдержадміністрацією районною військово-цивільною адміністрацією.

Голова офісу ООН у справах біженців у м.Дніпро Мамо Мулусеу під час урочистої події вручив сертифікати на модулі для несення служби прикордонних нарядів по перевірці документів начальнику Краматорського прикордонного загону Анатолію Федорчуку.  Мамо Мулусеу також відзначив, що поліпшення пересуванні громадян залишається одним з головних питань для Агентства ООН у справах біженців та виразив сподівання, що нові модулі  допоможуть збільшити пропускну здатність КПВВ та дозволять поліпшити ситуацію із довгими чергами.

IMG_4938 IMG_4887 IMG_4843 IMG_4841 IMG_4832