Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Акція в школах району “Привітай захисника України”

Фахівцями із соціальної роботи Мар’їнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 11 по 13 жовтня 2016 року на базі загальноосвітніх шкіл району проведено акцію «Привітай захисника України» з метою формування у учнівської молоді патріотичних почуттів, підвищення престижу військової служби, захисту Батьківщини, поваги до державних символів.  В заходах прийняли участь 107 дітей.

Так, фахівцем із соціальної роботи Пойдіміровою Оленою 11 жовтня 2016 року проведено груповий захід, під час якого  діти узнали про історію виникнення свята Дня захисників України. Потім було проведено мастер-клас із виготовлення фенечки, які потім будуть передані військовим для поздоровлення з Днем захисника України.

11 жовтня 2016 року учні Пречистівської ЗОШ та Максимівської ЗОШ спільно з фахівцем із соціальної роботи Засульською Мариною  залюбки виготовляли вітальні листівки для захисників України. Діти проявили фантазію, щоб  порадувати та підбадьорити воїнів. Свої подарунки вони бажають відправити на передову.

12 жовтня 2016 року на базі Дачненської ЗОШ фахівцем із соціальної роботи Любченко Тетяною спільно з соціальним педагогом Раєвською Ларисою з дітьми було проведено творчу роботу, в ході якої діти створювали малюнки, фенечки військовим, що захищають нашу Батьківщину. З учнями Костянтинопільської  ЗОШ також підготовлено малюнки та листівки для захисників України.

13 жовтня 2016 року фахівцем із соціальної роботи Кругловою Оксаною спільно з вчителями та учнями Богоявленської загальноосвітньої школи було організовано виготовлення подарунків для захисників України (малюнки, різноманітні вироби).

Всі подарунки, малюнки, листівки будуть передані військовим на передову.

xo2yemibtoe

100_4964

img_4305

img_4291

img_4279

dsc05720

dsc04155