Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

З липня Пенсійний фонд впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії. Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.

Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно та провести перевірку наявних у Пенсійному фонді даних.

ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ⁉️

📌Користувачу, який не є пенсіонером потрібно авторизувався на вебпорталі Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

📌Після цього заповнити розділи анкети, потім додати скановані копії документів (обов’язкові та ті, які вважаєте за необхідне додати для підтвердження права на певні доплати та пільги, підписати анкету-заяву ✍️КЕП та 📬надіслати її до органу Фонду.

📌За результатами опрацювання анкети-заяви користувач отримає інформацію про автоматичне призначення пенсії, дату такого призначення та розмір пенсії за допомогою СМС повідомлення, засобами вебпорталу та через мобільний додаток.

Від початку роботи сервісу до Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України заяви подали вже 7 майбутніх пенсіонерів. https://portal.pfu.gov.ua/

Великоновосілківське об’єднане управління

Пенсійного фонду України Донецької області