Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Батьки і діти. Як допомогти дитині вибрати професію?

25 червня на базі Мар’їнського районного центру зайнятості відбулося чергове  засідання батьківського клубу «Порадник», на якому продовжили обговорення  питання, як допомогти дитині в активному свідомому самовизначенні та трудовому становленні, адаптації в умовах реального життя. У заході взяли участь батьки, які  мають дітей 10-17 років.

Фахівці центру зайнятості  навчали батьків як розгледіти здібності своєї дитини, розкрити природні задатки і як допомогти знайти таку сферу діяльності, де ці здібності змогли б реалізуватися повною мірою.
Фахівець з профорієнтації Олена Пономарьова запропонувала подорож світом професій, познайомила батьків з формулою вибору професії та представила мобільний додаток «Центр професійної орієнтації». Вона розповіла про рівні освіти за сучасним законодавством та про ті можливості, які надає кожен рівень після оволодіння ним, навела приклади вакансій, на які можна працевлаштуватися, маючи професійний, бакалаврський, магістерський рівні освіти, вимоги до кандидата на посаду. Учасники заходу взяли участь у мозковому штурмі, в результаті якого визначили основні кроки на шляху вибору професії та свою роль у ході професійного самовизначення дитини.
Учасники зустрічі пройшли тестування на визначення своєї спрямованості і отримали домашнє завдання: заповнити анкету разом з дітьми та допомогти їм пройти тестування на інтернет-порталі державної служби зайнятості.

2 — копия

За інформацією Мар’їнського РЦЗ