Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Бізнес набирає обертів

В рамках декади «Зустрічі з підприємцями» фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості відвідали підприємицю Ірину Ізмайлову. Ірина навесні розпочала бізнес по розведенню крупної рогатої худоби.

Мешканка Донецька після початку військового конфлікту та втрати роботи разом з сім’єю переїхала до  Максимільянівки – своєї малої батьківщини.

У пошуку роботи Ірина звернулася до Мар’їнського районного центру зайнятості. Відвідувала семінари та тренінги з бізнес – планування, де фахівці центру зайнятості  запропонували зайнятися підприємницькою діяльністю.

Жінка успішно пройшла дистанційне навчання у Донецькому національному університеті  ім. Василя Стуса за направленням «Основи підприємницької діяльності», склала і захистила бізнес-план. Любов до тварин у Ірини була з дитинства: її батьки постійно тримали домашнє господарство. Тому вибір діяльності  був не таким складним. Вона вже мала міні – ферму: корів, кіз та коня. На власні заощадження і надану службою зайнятості одноразову допомогу для зайняття підприємницькою діяльністю підприємиця закупила  молодих бичків. Справи набирають обертів. Наскільки успішною буде реалізація даного проекту – покаже час.

Такі зустрічі проводяться з можливістю надати допомогу підприємцям  у вирішенні складних питань, що виникають під час ведення власної справи. А підприємці діляться власним досвідом у подоланні труднощів на шляху до успішного бізнесу.

За інформацією

Мар’їнського районного центру зайнятості