Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Бізнес-планування – допомога у розвитку своєї справи

14 серпня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели тренінг з бізнес – планування за участю представників  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області,  управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації. На тренінг були запрошені підприємці Мар’їнського району, які прагнуть взяти участь у грантових проектах, та безробітні, які планують започаткувати власний бізнес.

Учасники тренінгу обговорили  бізнес-ідеї та можливість їх реалізації.  Розглянули тему оподаткування та сплати єдиного внеску, відпрацьовували практичні навички щодо складання та презентації власного бізнес-плану.

Фахівці служби зайнятості зосередили увагу учасників тренінгу на грантових програмах, спрямованих на підтримку  підприємців. Ознайомили присутніх з правилами оформлення заявок на участь у грантових програмах  та надали поради з пошуку грантодавців в мережі Інтернет. Допомогли учасникам тренінгу встановити онлайн додаток «Центр розвитку підприємництва», який створений для людей, що бажають започаткувати власну справу.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться  у середу,  21 серпня 2019 року, в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.IMG_20190814_104717 — копия