Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Бізнес – школа молодого підприємця продовжує свою роботу

10 вересня продовжила свою роботу бізнес – школа молодого підприємця. Цього разу учасниками заходу стали учні  загальноосвітньої школи №2 міста Мар’їнка. Допомогти талановитій молоді знайти своє покликання та реалізувати себе як професіонала, а можливо і  налагодити власну справу –  саме з такою метою  відбулася профорієнтаційна зустріч фахівців служби зайнятості зі школярами.

Учні ознайомились з такими поняттями, як бізнес, підприємництво та менеджмент. Виконуючи інтерактивні вправи, школярі створили портрет сучасного підприємця та наділили його певними професійними та особистими якостями. Під час заходу дітей  вчили презентувати свої ідеї, мислити творчо і креативно.

Провідний фахівець з профорієнтації Мар’їнського районного центру зайнятості Олена Пономарьова побажала присутнім вірити у власні сили, розвивати свої здібності і впевнено йти до мети: «У сучасному світі цінують  активних, ініціативних та амбітних молодих спеціалістів, які знають, чого хочуть, уміло використовують свої знання і здібності, приймають складні рішення».

1 (1) — копия

За інформацією Мар’їнського РЦЗ