Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Центр комплексної реабілітації «Вогник надії» від Донецької ОДА отримав спецавтотранспорт для перевезення осіб та дітей з інвалідністю

Сьогодні Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» отримав приємний та дуже необхідний подарунок від Донецької облдержадміністрації.

Сертифікат та ключі від автотранспорту спеціалізованого призначення для перевезення осіб та дітей з інвалідністю адміністрації закладу вручила заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна. Спецавтотранспорт був придбаний на умовах співфінансування з обласного та районного бюджетів.

Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна та голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк привітали всіх з такою приємною подією та прийдешніми новорічними святами.

Вихованці Центру в свою чергу продемонстрували гостям свої таланти в декламуванні віршів, виконанні пісень та змаганнях у веселих конкурсах. Окрасою заходу стала виставка творчих робіт з декоративно-прикладного мистецтва «Зимовий вернісаж» вихованців реабілітаційної установи. Від райдержадміністрації діти отримали приємні солодкі подарунки до новорічних свят.

IMG_8460 IMG_8464 IMG_8467 IMG_8481IMG_8506IMG_8513IMG_8519 IMG_8545