Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Чи готовий ти стати підприємцем?

16 жовтня заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник провела вебінар «Чи готовий я до відкриття власного бізнесу?».

«Стати господарем своєї справи і здобути фінансову незалежність хотів би кожен», – саме з таких слів розпочала захід фахівчиня. Але чи кожен готовий до відкриття власного бізнесу?». Саме це питання намагались розібрати на вебінарі шукачі роботи разом з фахівчинею.

Щоб проаналізувати свої бажання, вміння, можливості учасникам довелось відповісти на питання, які варто задати собі на самому початку, щоб добре підготуватися до відкриття бізнесу і зробити необхідні кроки, які допоможуть забезпечити успіх майбутньому підприємцю.

Також, фахівчиня повідомила присутнім про можливість взяти участь у тренінгах з формування бізнес-ідей, стартапів та розробки бізнес-планів задля зміцнення потенціалу та підвищення підприємницької активності ВПО і місцевого населення Донецької, Луганської та Запорізької областей Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів королівства Данії та Японії.