Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Чи готовий я до відкриття власного бізнесу?

03  липня  в  Мар’їнському  районному центрі зайнятості відбувся вебінар на тему «Чи готовий я до відкриття власного бізнесу?».

«Успішність початку власної справи не завжди залежить від розміру капіталу.  Часто достатньо всього лише мати вартісну ідею і наполегливість для її втілення», –  саме з таких слів розпочала захід фахівчиня Лариса Часник.

Учасники вебінару  розглянули 20 питань, які варто задати собі на самому початку, щоб добре підготуватися до відкриття бізнесу і зробити необхідні кроки, які забезпечать успіх майбутньому підприємцю.

Присутні отримали інформацію про онлайн розробку служби зайнятості «Центр розвитку підприємництва», дізнались  про  можливість безкоштовного онлайн навчання на освітній платформі «Prometheus» за курсом «Підприємництво». Фахівчиня запропонувала бажаючим підписатися на Telegram-канал Донецького обласного центру зайнятості, щоб бути завжди в курсі останніх новин служби зайнятості. Вона відмітила, що у разі виникнення будь-яких питань, можна звернутися за консультацією до Центру розвитку підприємництва (Консалтинговий центр), який на час запровадження карантину працює у дистанційному форматі.

IMG-e8dc9fed02ae6c7cc18ea54649787600-V — копия