Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Чорнобиль немає минулого часу

Працівники Степненського будинку культури, сільської бібліотеки організували до Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС мітинг, на якому згадували подвиг земляків-ліквідаторів (Сірош О.М., Солодовніков Г.М., Демура М.А., Гуськов В.П., Нищита М.М.). Зі словами подяки та шани до присутніх звернувся голова Степненської ради Генадій Шаповалов та настоятель храму Святого Стефана протоієрей Микола Ільчук. Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку “Вклоняємось нашим рятівникам-героям Чорнобиля”.

img_0083

img_0090

14 грудня 2016 року Успенівська сільська бібліотека і будинок культури провели для учнів 3-8 кл. вечір – спомин «Чорнобиль не має минулого часу», на який запросили Охременко Зою Іванівну (дружину загиблого ліквідатора на Чорнобильській АЕС Румянцева Олександра Павловича). Вона розповіла про життя чоловіка, його трудовий шлях, а також надала документи і фото для виставки – набату «Чорнобильський вітер по душам мете».

Бібліотекар розповіла дітям історичну інформацію про будівництво саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Ведуча заходу Наталя Журавська розповіла про труднощі, з якими зіткнулися пожежники в перші хвилини після вибуху реактора, назвала прізвища тих, хто ціною свого життя намагався загасити пожежу, також присутні на заході згадали земляків-ліквідаторів.

dscn3119

dscn3123

dscn3126

dscn3132

Працівники Костянтинівського сільського будинку культури, бібліотеки та музеєю завітали з візитом ввічливості до ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС: Шаболдіна Г.І. та Цибульника Г.В.

novyy-risunok-1

novyy-risunok

14 грудня  2016  року  о  14-00  годині у  фойє  Зорянського  сільського будинку культури проведено  вечір-спомин  «Неначе вчора це було». На  заході були присутні сім’ї чорнобильців, учні Зорянської  загальноосвітньої школи. Усі уважно слухали розповідь ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС Василя Константінова про своє перебування у зоні зараження.

novyy-risunok-2