Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Чорнобиль – погляд через роки

26 квітня  2018  року  у  фойє  Зорянського  СБСКП  з нагоди 32-ї річниці від Дня Чорнобильської трагедії було оформлено  виставки  фотодокументів та  літератури «Чорнобиль – загублений світ», дитячих  малюнків  клубу  любителів  природи  Зорянського  СБСКП «Кульбабка» – «Живе обличчя моєї Землі». Також було проведено тематичний  захід «Відгомін Чорнобиля», на  якому  директор  Зорянського  СБСКП  Людмила  Кривоносова розповіла дітям  про страшні  події  Чорнобильської  катастрофи, а також про мешканців  села – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Бібліотекар  школи Валентина  Корхова  разом з  учнями школи  представили літературну  композицію  «Чисте довкілля – чисте сумління».

Усі присутні вшанували  хвилиною  мовчання  загиблих ліквідаторій аварії на ЧАЕС.

У  заході  взяли  участь  працівники  Зорянського  СБСКП, сільської  бібліотеки, учні  та  вчителі  загальноосвітньої школи.

Новый рисунок — копия

Новый рисунок (1) — копия

26 квітня 2018 року з метою вшануваня пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Новоукраїнській сільській бібліотеці працівниками культури  для учнів та вчителів Новоукраїнської загальноосвітньої школи була проведена година-пам’ять “Чорнобиль-горе і біль”. Присутні прослухали розповідь про трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року з вуст учасника ліквідації Луцика В.В.

Photo0365 — копия