Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Чужих дітей не буває

30 вересня 2019 року в Молодіжному центрі «Вікторія» Мар’їнського районного Будинку культури відбулась концертна програма «Чужих дітей не буває», присвячена Дню усиновлення в Україні. До проведення заходу долучилися фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості. В заході взяли участь школярі Мар’їнських ЗЗСО та соціальні служби, які мають близьке відношення до усиновлення дітей в сім’ях.

Мар’їнський районний центр зайнятості традиційно в фойє розташував свою локацію, де фахівці центру зайнятості мали змогу поспілкуватися зі школярами,  розповісти про професії, що потребують попиту на ринку праці, та про нові, які з’являються; провести експрес-тестування. Олена Пономарьова розповіла про послуги служби зайнятості,  продемонструвала «Атлас професій» із доповненою реальністю.

День усиновлення –  свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює в життя гасло “Чужих дітей не буває”.  Діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину.

3

За інформацією Мар’їнського РЦЗ