Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Данською Радою у справах біженців буде реалізовано проект з інформування населення щодо ризиків вибухонебезпечних предметів

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Євгена Данилюка з представницею Данської Ради у справах біженців – Данської Групи з розмінування (DRC-DDG) в Україні, провідним спеціалістом з інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів Оленою Сівер.

Участь у зустрічі також взяли керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації в галузях освіти, культури соціального захисту, цивільного захисту населення, а також представники військово-цивільних адміністрацій м. Мар’їнка та м. Красногорівка.

На початку зустрічі Олена Сівер розповіла про основні організаційні питання процесу інформування населення щодо ризиків вибухонебезпечних предметів, яке відбувається в рамках проєкту «Надання повноважень національним та місцевим організаціям щодо захисту життя та прав людини внаслідок конфлікту на сході України». Таке інформування буде проходити у співпраці із структурними підрозділами райдержадміністрації, військово-цивільними адміністраціями та виконкомами місцевих рад. Суть співпраці полягає у проведенні тренінгів для фахівців відповідних установ району щодо мінної небезпеки, під час яких учасники матимуть змогу отримати якісні знання з цієї теми для подальшого інформування населення. Підготовка тренерів з інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів є дуже важливим питанням для населених пунктів, що розташовані біля лінії розмежування.

Шляхи реалізації даного проєкту озвучив очільник району Євген Данилюк, зазначивши про основні напрямки комунікації з населенням району через молодіжні центри, заклади культури, навчальні заклади та установи соціального захисту тощо. Свої пропозиції та рекомендації щодо подальшої продуктивної співпраці надали також інші учасники зустрічі.

Реалізація проєкту «Надання повноважень національним та місцевим організаціям щодо захисту життя та прав людини внаслідок конфлікту на сході України» можлива завдяки підтримці американського народу, яка була надана Департаментом USAID з надання закордонної допомоги при надзвичайних ситуаціях (OFDA).

изображение_viber_2020-09-17_13-38-00