Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Декада он лайн «Зустрічі з підприємцями»

Мар’їнський районний центр зайнятості долучився до загальнообласної онлайн декади зустрічей з підприємцями для підтримки та супроводу підприємців-початківців на шляху започаткування і реалізації успішного бізнесу.

14 липня  на онлайн зустріч запросили підприємця Андрія Степаненко, який започаткував власну справу за сприянням служби зайнятості у сфері надання послуг з вивчення англійської мови у лютому 2020 році. Андрій має  педагогічну освіту та викладацький стаж, тому вибір був зроблений свідомо.

«Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, а англійська – це офіційна мова міжнародного бізнесу, торгівлі, науки, техніки та інтернету -підкреслив  Андрій.  Головним принципом роботи підприємця є індивідуальний підхід до кожного клієнта, залежно від рівня знань та мети навчання. В період карантину підприємець перейшов на дистанційну форму навчання англійської мови своїх клієнтів. Дистанційна освіта створила багато можливостей для залучення сучасних технологій та пошуку  нових методів викладання.

Андрій поділився планами на майбутнє – навчати інших іноземних мов, а після закінчення карантину організовувати екскурсії містом англійською мовою для учнів та зацікавлених.

Фахівці центру зайнятості побажали підприємцю успіхів на шляху самостійної діяльності та обговорили можливість створення нових робочих місць і подальшої співпраці зі службою зайнятості.