Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Декада «Зустрічі з підприємцями»

В Мар’їнському районному центрі зайнятості продовжується декада зустрічей з підприємцями  для підтримки та супроводу підприємців-початківців на шляху започаткування і реалізації успішного бізнесу.

17 липня  на онлайн зустріч запросили підприємицю Інну Рєзнікову. За сприянням служби зайнятості у квітні 2020 Інна відкрила продовольчий магазин.

«Продукти харчування купують завжди, незалежно від політичної ситуації чи надзвичайного карантинного стану  – обгрунтувала свій вибір  Інна.-  І це означає, що торгівля продуктами завжди принесе прибуток. Звичайно, за умови правильного підходу до організації бізнесу».

Під час онлайн зустріч фахівці центру зайнятості поцікавились з якими проблемами стикається підприємиця та обговорили можливі шляхи їх вирішення.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник нагадала Інні про можливості служби зайнятості, в тому числі щодо компенсації єдиного соціального внеску за умови створення нового робочого місця та працевлаштування безробітних за направленням служби зайнятості, а також відшкодування витрат роботодавцю на заробітну плату при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб. Також підприємицю ознайомили з діючими грантовими програми для розширення власного бізнесу.

В кінці зустрічі Інна подякувала за корисну інформацію.