Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Делегація молоді Мар`їнського району взяла участь в обласному заході Молодіжний FEST «Чотири стихії»

23 червня 2018 року делегація молоді Мар`їнського району взяла участь в обласному урочистому заході до Дня молоді – Молодіжний FEST «Чотири стихії» та в обласному конкурсі «Молода людина року», метою якого є відзначення та підтримка найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у тій чи іншій сфері діяльності. Захід пройшов у парковій зоні м.Новогродівка.

Усіх присутніх зі святом привітали директор департаменту сім`ї, молоді та спорту  облдержадміністрації Володимир Мицик, заступник директора департаменту Лілія Золкіна та  Новогродівський міський голова Людмила Білецька.

Представники молодіжного центру «Вікторія» м.Мар`їнка взяли участь у конкурсі серед колективів інноваційних центрів розвитку для дітей та молоді – «Земля наш спільний дім», представивши танцювальну композицію  та імпровізацію з постановою «Понтаміми та веселі міми» й отримали диплом Новогродівської міськради у номінації «Ініціативний підхід». Крім того, на дітей та молодь чекали показові виступи колективу бально-спортивного танцю «Айстра», різноманітна дитяча анімація, робота надувних батутів «Мокрий футбол», «Басейн з кульками», «Піратська горка», робота атракціонів «Мотузкове містечко», «Скеледром», зона відпочинку на ковдрах та гамаках, зона фотолокацій, виставки-продажу «Handmade» та польова кухня. Від побаченого та почутого діти отримали масу задоволень та емоцій.

viber imageв — копия

viber imageж — копия

viber imageжє — копия

У другій частині свята нагороджували активних молодих людей року. Наш район представляла у номінації «Молодий медичний працівник року» Пугач Юлія Миколаївна – лікар загальної практики сімейної медицини Мар`їнської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мар`їнського району», яка була нагороджена дипломом лауреата.

viber imageє — копия