Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

30 січня 2020 року в приміщенні Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся   День центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб за участю представника  благодійної організації  «ПБФ «Карітас Маріуполь».

Представниця благодійного фонду Оксана висвітлила актуальні проблеми, які хвилюють переселенців: юридичні аспекти пенсійного забезпечення, призначення соціальних виплат, порядок  перетину лінії зіткненьвідновлення документів, що підтверджують громадянство України, можливість та порядок відновлення втраченого судового провадження. Після закінчення заходу деякі учасники мали можливість отримати індивідуальні консультації.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з інформацію щодо наявних вакансій на ринку праці Мар’їнського району, з «Порядком здійснення заходів сприяння зайнятості  внутрішньо переміщених осіб», згідно з яким зареєстрованому безробітному з числа переселенців передбачається компенсація фактичних транспортних витрат на переїзд до іншої адміністративно-територіальної одиниці на місце працевлаштування, витрат для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, витрат роботодавця на оплату праці та перепідготовку і підвищення кваліфікації.

На завершення заходу  присутніх ознайомили з переліком організацій Мар’їнського району, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб.

2 — копия