Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

З метою активізації роботи з внутрішньо переміщеними особами, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці  31 січня 2017 Мар’їнським районним центром зайнятості проведено  День центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб.  У заході прийняли участь 42 внутрішньо переміщених особи.

Заступник директора Мар’їнського районного центру зайнятості Марина Вольвач розповіла присутнім про Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, згідно з яким, зареєстрованому безробітному з числа внутрішньо переміщених осіб передбачається компенсація фактичних транспортних витрат на переїзд до іншої адміністративно-територіальної одиниці місця працевлаштування, витрат для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, витрат роботодавця на оплату праці та перепідготовку і підвищення кваліфікації безробітних з числа ВПО.

Про залучення безробітних до оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру, започаткування власного бізнесу, можливість професійного навчання за професіями, які мають попит на місцевому ринку праці, проінформувала Маргарита Спартесна.

Бажаючі визначити професійну спрямованість до професій, за якими здійснюється професійне навчання, пройшли профдіагностичне обстеження та отримали консультацію щодо зміни професій з урахуванням потреб на ринку праці.

На завершення заходу  присутніх ознайомили з організаціями Мар’їнського району, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб та надали контакти, за якими можна звернутися в разі потреби.