Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

«День кар’єри» в Курахівському професійному ліцеї

10 грудня у приміщенні Курахівського професійного ліцею пройшов День кар’єри, організований фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості спільно з Курахівським професійним ліцеєм та громадською організацією «Курахівський центр місцевого економічного розвитку». Захід відбувся в рамках проекту ПРООН «Підтримка ЄЕС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу, представленого  Європейською Комісією. Учасниками  Дня к кар’єри  стали  учні випускних класів Курахівського ЗЗСО  №2.

Метою заходу стала підготовка учнівської молоді до професійного самовизначення.

Старший майстер Курахівського професійного ліцею Андрій Геревенко надав цікаву та вичерпну інформацію про професії, за якими здійснюється навчання в ліцеї, а також ознайомив з умовами вступу, матеріально-технічною базою та можливостями працевлаштування після закінчення навчання. Учні мали змогу побачити навчальні аудиторії, майстерні та виробничі приміщення.

«Наш  ліцей надає професійну освіту з будівельних професій і є одним з передових учбових майданчиків Донецької області, – зазначив Андрій Геревенко, – З 2014 року ініціативні групи Курахівського професійного ліцею виграли  гранти на оздоблення майстерень, навчальних класів та кімнат загального користування. За підтримки проекту ПРООН «Підтримка ЄЕС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» створено новий «Центр  зварювальних технологій» із сучасним обладнанням. Ми постійно працюємо в напрямку підвищення рівня кваліфікації наших випускників».

Також учні отримали консультації з різних питань, зокрема, щодо професійної орієнтації, соціальної підтримки молоді, правових знань, а також пройшли тестування та анкетування, що особливо сподобалось учням.

Цей захід допоможе свідомо підійти до  вибору актуальних та сучасних професій, які користуються попитом на ринку праці.

IMG_20201210_112329 (1) IMG_20201210_124922 (1)