Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День прикордонника відсвяткували в Мар’їнському районі

28 травня в Україні відзначають День прикордонника. З цієї нагоди, напередодні, в Мар’їнському районному Будинку культури привітали з професійним святом прикордонників, які нині несуть службу на території Мар’їнського району.

P1160602-1

Привітати охоронців державних рубежів навідалися: голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, заступники голови райдержадміністрації Тетяна Збицька та Володимир Шехірєв, комендант ОБПК «Курахівка» Володимир Кізілов,  представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у м.Маріуполь Діну Ліпкану, директор ТОВ «Східні автовокзали» Тимофій Шкіндер, представники підприємств району та інші поважні гості.

У день свята, як і годиться, відбулася тепла й щира зустріч гостей і військовослужбовців.

P1160615

Вітаючи прикордонників і вручивши Почесні грамоти та Подяки райдержадміністрації Володимир Вікторович зауважив: «Ваша служба важка та небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов’язок, який дозволяє нам мирно працювати та будувати майбутнє. Цього святкового дня висловлюю особливу глибоку вдячність працівникам Прикордонної служби України, які сьогодні несуть службу в нашому районі, і в дуже небезпечних умовах сумлінно і самовіддано виконують почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Батьківщини».

P1160626

Багато теплих і добрих слів звучало від гостей, присутніх на святі, не менше було нагород і подарунків сміливим військовослужбовцям.

Після урочистої частини всі присутні мали чудову можливість переглянути святкову концертну програму, яка була підготовлена працівниками районного Будинку культури.