Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День відкритих дверей для осіб з інвалідністю

27 листопада фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей для осіб з інвалідністю з використанням ZOOM. Захід пройшов у рамках проведення Загальнообласної  Декади зайнятості для людей з інвалідністю. На зустріч були запрошені особи з інвалідністю,  які перебувають на обліку  в центрі зайнятості як безробітні та соціальні партнери: Управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації,   Великоновоселківське об’єднане управління пенсійного фонду України в Донецькій області, Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації, Благодійна організація «Благодійний Фонд «Карітас  Запоріжжя».

Директорка  центру зайнятості Галина Бурлака ознайомила присутніх з комплексом соціальних послуг, що надаються службою зайнятості, та висвітлила окремимі питаннями, що стосуються працевлаштування осіб з інвалідністю. Зокрема зупинилась на питаннях підбору роботи та здобуття нової професії.

Соціальні партнери проінформували присутніх щодо послуг, які надаються в державних установах даним особам.

По закінченню заходу безробітні отримали відповіді на поставлені запитання.

Пошук роботи для людини з інвалідністю – досить нелегкий шлях, але якщо поставити мету, то її можна досягти. Головне, щоб така людина знала та усвідомлювала свої сильні та слабкі сторони, адекватно оцінювала свої здібності та прагнула особистісного розвитку, а всі інші питання допоможуть вирішити спеціалісти служби зайнятості.