Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День відкритих дверей на виробництві

11 жовтня 2018 року  Мар’їнським районним центром зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Свято – Іллінський машинобудівний завод».

У заході взяли участь шукачі роботи Мар’їнського району. Кожен мав можливість особисто пройти співбесіду з представником підприємства та отримати вичерпні відповіді на запитання.

Інспектор з кадрів ТОВ «Свято – Іллінський машинобудівний завод»   Ніна Сегеда ознайомила присутніх з актуальними вакансіями, умовами та оплатою праці, соціальними гарантіями для працівників.

В результаті проведеного  заходу вісім шукачів зацікавилися роботою на даному підприємстві. Для них організовано навчання на виробництві шляхом стажуванням на робочому місці.

Компанія ТОВ «Свято – Іллінський машинобудівний завод» – одне з ринкоутворюючих підприємств району, яке займається виробництвом машин та устаткування для добувної промисловості та будівництва.

Проведення Днів відкритих дверей на виробництві є корисними для усіх сторін, адже служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо  на виробництві, а також допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

Копия фото