Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День відкритих дверей на виробництві

13 листопада 2018 року Мар’їнським районним центром зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві, а саме на підприємстві ТОВ «Красногорівське  РБП»,  яке розташоване на території міста Курахове. В заході взяли участь зареєстровані безробітні та особи, які шукають роботу. В результаті заходу 3 безробітних залишили свої резюме, з метою майбутнього працевлаштування на постійне місце роботи за професією  дорожний робітник.

Підприємство ТОВ «Красногорівське  РБП» є постійним партнером  Мар’їнського районного центру зайнятості. Протягом 2018 року вже 17 осіб були працевлаштовані за направленнями центру зайнятості за професіями: дорожний робітник, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник.

Інспектор з кадрів охоче поспілкувалась з претендентами на вільні робочі місця, надала інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, пакет соціальних послуг.

Таким чином, за допомогою служби зайнятості роботодавці мають можливість  укомплектувати свої вакантні місця. Це є гідним підтвердженням  ефективної співпраці та партнерських стосунків між службою зайнятості та підприємством.

фото (1)