Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День відкритих дверей на виробництві

За ініціативи Мар’їнського районного центру зайнятості 09 серпня 2018 року  відбувся День відкритих дверей у відділі освіти Мар’їнської райдержадміністрації Донецької області. Мета заходу – укомплектування на новий навчальний рік  шкіл району кухарями, комірниками, кухонними та підсобними робітниками.

У Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 18 безробітних, 2 з яких є внутрішньопереміщеними особами. Під час заходу безробітні безпосередньо спілкувалися з роботодавцем, учасників було ознайомлено з характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних претендентів. В свою чергу, фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей було домовлено про працевлаштування 14 безробітних на посади кухаря, помічника кухаря та комірника.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисними заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.

Відділ взаємодії з роботодавцями

Мар’їнський районний центр зайнятості

проспект Миру, 53

м.Курахове, Донецька обл., 85612

тел.: +380665475131