Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

День Землі в Мар’їнській районній станції юних натуралістів

Традиційно весело, пізнавально та цікаво зустріли День Землі наймолодші гуртківці Мар’їнської районної станції юних натуралістів. Розпочалось святкування з екскурсії на Станцію юннатів, де в живому куточку діти з радістю поспілкувалися з степовими черепахами, морськими свинками та акваріумними рибками, багато хто вперше зустрівся з тритоном. Знайомлячи гуртківців з тваринами,керівник гуртків Куча Т.А. і вихователі Федорова Г.М. та Дудка О.І.  нагадали їм про відповідальність перед живою природою.

Під час заняття на свіжому повітрі, майбутні школярі познайомились з овочевими культурами та заклали власну ділянку, де посіяли горох, шпинат, ріпу та салат. Працювали завзято та весело.

Святкування завершилось театралізованою подорожжю Планетою з чарівною Весною (керівник гуртків Любченко О.О.), дуже милим Бармалеєм (директор МарСЮН Ломанцова Т.Д.), веселою мавпочкою Чічі (методист МарСЮН Костіна В.П.), стильною Сніговою Королевою (керівник гуртків Валянтік В.В.),  ведучою (керівник гуртків Куча Т.А.) та ді-джеєм (секретар МарСЮН Лагута Т.П.). Подорожували діти з чарівною квіткою-семицвіткою, виконуючи цікаві завдання – складали пазли, створювали квіточки, танцювали запальний танок та нагадали дорослим про необхідність зберегти нашу планету чистою, посміхненою, квітучою для нащадків.

На завершення дітей почастували смачним сонячним пирогом, приготованим дбайливими руками поварів ДНЗ№29 «Сонечко».

1 (3) — копия

3 (2) — копия

2 (3) — копия