Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Державна прикордонна служба україни запрошує на військову службу

23 січня 2020 в приміщенні Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся  семінар  з представниками Державної прикордонної служби України для безробітних та шукачів роботи.

Заступник начальника відділу з добору в Донецькій області Державної прикордонної служби України майор Гребенюк Олексій зазначив, що триває набір громадян віком від 18 до 55 років, які пройшли професійно-психологічний відбір та придатні до військової служби за фізичним розвитком і станом здоров’я на військову службу за контрактом на посади осіб рядового складу, сержантського та офіцерського складу. Під час презентації він ознайомив присутніх зі специфікою роботи, особливостями прийому на службу, перевагами.

Офіцер відділу з добору в Донецькій області Державної прикордонної служби України старший лейтенант  Рикун Віталій зосередив увагу  присутніх на соціальних гарантіях, пільгах, розмірі грошового забезпечення, можливості кар’єрного росту.

Учасники заходу цікавились умовами праці та розміром грошового забезпечення, необхідними знаннями та навичками, деталями прийому на службу. Безробітні мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.

IMG_20200123_113333