Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Держслужбовці району відзначили своє професійно свято

Сьогодні, 23 червня в районі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня державної служби.

Привітав з професійним святом державних службовців голова Мар’їнської райдержадміністрації Володимир МОРОЗ. «Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, особливо в такий нелегкий час для країни, чекає від них компетентності, ініціативи й фахового ставлення до справи. На плечах державних службовців нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Я переконаний, що всі наші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства, розвитку країни, піднесення її престижу на міжнародній арені» – наголосив у вітальному слові Володимир Вікторович.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня державної служби окремих державних службовців нагородили Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації.

Відповідно до розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації П.І.Жебрівського від 22 червня 2016 року №505 «Про нагородження відзнаками облдержадміністрації» за плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків  та з нагоди святкування Дня державної служби була нагороджена Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації – перший заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Збицька та висловлено Подяку Донецької облдержадміністрації – заступнику начальника управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації Наталія Леонідівна Шавкун.

Після урочистої частини  для присутніх відбувся концерт учасників художньої самодіяльності Мар’їнсього районного будинку культури.

WP_20160623_009
DSC06208
WP_20160623_035

WP_20160623_024

DSC06258