Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Діти м.Мар’їнка відвідали м.Павлоград

31 березня та 1 квітня 2017 року завдяки спільним зусиллям керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Теслі О.О., міського голови м.Павлоград Вершини А.О. та Павлоградської волонтерської організації «Сили Добра» було організовано поїздку Мар’їнських школярів до м.Павлоград.

Біля виконкому м.Павлоград дітей зустрічали міський голова Вершина А.О., заступник голови Шуліка О.О., керівники відділу освіти та відділу культури. Дітей запросили до малого залу засідань, де Анатолій Олексійович розповів  про своє місто та його історію, вручив сувеніри та пообіцяв два веселих та насичених дня у Павлограді. Також Анатолій Олексійович подарував учням кожної школи жовто-блакитний прапор, на якому залишив побажання «…миру, добра та злагоди».

Протягом цих двох днів учні відвідали Павлоградську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 9, Палац творчості дітей та юнацтва, Центр позашкільної роботи, де на них чекали майстер-класи, сюрпризи, подарунки та спілкування з ровесниками. Увечері діти стали учасниками зустрічі в торгівельному центрі «Гулівер» з активною павлоградською молоддю.

Щира подяка організаторам цієї чудової подорожі, яка залишила приємні враження, позитивні емоції в серцях наших дітей.

DSC04266

DSC04505

DSC04469

DSC04320

DSC04319