Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Діти Мар’їнського району весело провели час у шкільних таборах

З 29.05.2018 по 15.06.2018 року в закладах освіти функціонувало 25 таборів відпочинку з денним перебуванням. Відповідно до планового завдання, в шкільних таборах  відпочило 695 учнів.

В усіх таборах діти були забезпечені дворазовим гарячим харчуванням. Вранці одержували гарячий чай з булочними виробами, печивом, в обід – перші та другі страви.

Класні кімнати були переобладнані в ігрові, де було створено всі умови для відпочинку дітей: розстелені килимки, розміщені іграшки, створено невеличкі спортивні куточки, в яких знаходилися м’ячі, скакалки, шахи, шахмати, інші настільні ігри.

У день закриття вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був  змістовним, цікавим, насичений незабутніми подіями, знайомствами та враженнями. Відпочинок  у пришкільних таборах закінчився, але майже все літо ще попереду, тож у наших дітей ще багато щасливих миттєвостей літнього відпочинку –  із посмішкою пробігтися по росяній траві, забити гол у ворота суперника, зануритися в прохолодну річку, відпочити з батьками на березі моря та у інших таборах.

Побажаємо їм і надалі змістовного відпочинку, гарного настрою, приємних канікул, сяючих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!

бог — копия

Знайомство з конефермою (пречистовка) — копия

Відпочинок на площі м. Курахове — копия