Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Діти Мар’їнського району вирушили на різдвяні канікули до Львівській області

За сприянням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  Павла Жебрівського, департаменту освіти і науки облдержадміністрації 30 школярів Мар`їнського району вирушили потягом Дружби на різдвяні канікули до Львівської області.

Поїздка організована з метою зміцнення інтеграційних зв’язків у межах держави, ознайомлення учасників поїздки з родинними звичаями, особливостями проведення різдвяних свят у Західній Україні, виховання громадянської свідомості, патріотизму, поваги до народних традицій.

Головною ідеєю цієї мандрівки є взаємопідтримка, виховання національно свідомих патріотів нашої країни, формування позиції молоді щодо єдності і цілісності України.

Сподіваємось, що на Львівщині діти будуть активно займатися відпочинком, із задоволенням милуватися краєвидами, приймати участь у святкуванні різдвяних свят та матимуть можливість отримати яскраві враження та знайти нових друзів Учні Мар`їнського району підготували сувеніри, якими обміняються з однолітками.

P80104-123709 — копия

P80104-125452 — копия