Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Діти Мар’їнського району взяли участь і зайняли призові місця у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018»

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2018»

Читати – це модно, сучасно і прекрасно. Саме це довела своєю перемогою на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018», який проходив в Дружківській центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки, активна читачка Курахівської міської бібліотеки для дітей, найкраща читачка Мар’їнського району серед учнів 7-х класів, учениця Курахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Яна Яригіна. Вона виборола почесне звання «Суперчитача -2018» та право представляти делегацію «СУПЕР ЧИТАЧІВ» Донецької області на фестивалі дитячого читання «Книгоманія – 2018» в рамках  Всеукраїнського  форуму видавців, який пройде у Львові з 10 по 13 травня.

Призерами також стали Гайдаш Софія, учениця 6-Б класу Курахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Гаєва Надія, учениця 7 класу Пречистівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, які за сумою балів зайняли почесні другі місця, кожна у своїй віковій категорії. Мірлас Анастасія, учениця 6 класу Курахівської загальноосвітньої школи № 3 за сумою балів у свої віковій категорії зайняла почесне третє місце.  Журавський Нікіта, учень 7 класу Успенівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за сумою балів на четвертому місці. Всі учасники отримали дипломи та подарунки.

IMG_2483 — копия

IMG_2480 — копия