Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Діти району прийняли участь у конкурсі «Кращий читач року»

19 квітня на базі Курахівської бібліотеки для дітей  відбувся щорічний конкурс «Кращий читач року». На книжкове свято зібралися ті, хто любить книгу, багато читає і може презентувати свою улюблену книжку ровесникам.

В цьогорічному конкурсі взяли участь 11 кращих читачів бібліотек району: Ірина Рерук  та Нікіта Журавський (Успенівська сільська бібліотека), Софія Гайдаш  та Яна Яригіна  (Курахівська бібліотека для дітей), Аліна Узлюк  (Катеринівська сільська бібліотека), Анастасія Мирлас  (Роївська міська бібліотека), Влада Афендикова  (Максимівська сільська бібліотека), Катерина Дьяченко  (Мар’їнська районна бібліотека для дітей), Злата Шило  (Степненська сільська бібліотека), Надія Гаєва  (Пречистівська сільська бібліотека), Антон Орєхов  (Красногорівська бібліотека для дітей).

Виступи учасників підкорили журі, бібліотекарів, присутніх батьків та дітей уболівальників своєю відвертістю, емоційною подачею, різноманітністю обраних книжок за жанром та авторами, вмінням коротко та влучно розповісти про книгу. Конкурс став  справжнім святом книги! Конкурсанти змагалися за право бути кращим читачем району. Та все ж конкурс є конкурс. Перші місця вибороли: Анастасія Мирлас  – серед учнів 6-х класів і Яна Яригіна  – серед учнів 7-х класів. Вони отримали право взяти участь в обласному турі конкурсу та позмагатися за право стати учасником форуму видавців у Львові.

100_3825 — копия

100_3868 — копия

100_3870 — копия