Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Діти з м. Мар’їнка відвідали драматичний театр у м.Маріуполь

27 березня 2017 року на запрошення керівника ГО «Український Дім. Культурно–просвітницького центру Приазов’я» Матюшина Ігоря Валентиновича, 21 учень загальосвітніх шкіл м. Мар’їнка відвідали комічну оперу «Коза Дереза» у драматичному театрі  м.Маріуполь.

Ця дитяча комічна опера написана Миколою Віталійовичем Лисенком у 1888 році за мотивами української народної казки, розповідає про те, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога, вчить бути добрими та співчутливими. Подивившись дитячу комічну оперу діти отримали яскраві враження, а деякі дітлахи навіть вирішили, що коли вони виростуть, то будуть акторами.

Після вистави для дітей була організована розважальна програма за участю  аніматорів, смачний обід та ігри на дитячій площадці біля драмтеатру.

Ігор Валентинович також подарував дятям цікаві книжки: енціклопедії, казки та оповідання.

Військово –  цивільна адміністрація м. Мар’їнка та с. Побєда висловлює слова щирої вдячності організатору поїздки – Матюшину Ігорю Валентиновичу та генеральному директору драматичного театру Кожевнікову Володимиру Володимировичу за незабутній час, за щирість та увагу, за вміння обігріти теплом, яка спонукає приїхати до вас ще раз! Також висловлюємо слова вдячності начальнику відділу освіти Мар’їнської РДА – Зайцевій Людмилі Вікторівні за надання автобуса.

Успіхів вам у вашій праці та Божої охорони!

CIMG5950 CIMG5943 CIMG5938