Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Курахове урочисто відкрили відділення обслуговування громадян Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Відтепер мешканці Мар’їнського району отримуватимуть послуги з пенсійного забезпечення в оновленому відділені обслуговування громадян Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області за дислокацією в м.Курахове.

Участь у відкритті модернізованого приміщення відділу взяли начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, в.о. голови Мар’їнської райдержадмністрації Тетяна  Збицька, голова Курахівської міської ради Роман Падун та представники громадськості.

Будівля облаштована необхідними меблями, оргтехнікою, пандусом, кнопкою виклику, кулером з питною водою. Забезпечено безперешкодний доступ в приміщення управління та туалетних кімнат для осіб з обмеженими можливостями, а для людей з вадами зору встановлено звуковий маячок, інформаційні таблички зі шрифтом Брайля, здійснено яскраве маркування сходів, дверей, підлоги.

Відвідувачі отримують послуги прозоро, швидко та зручно.

IMG_02

IMG_3.1

 

IMG_07