Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

До Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» завітали представники благодійних організацій

22 травня 2019 року до відділення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м. Курахове завітали представники благодійної організації «archeNova», які в рамках волонтерського проекту надали гуманітарну допомогу у вигляді сучасних дидактичних посібників, яскравих розвивальних та навчальних ігор для проведення корекційно-відновлювальних занять із комплексної реабілітації.

Гості заходу представили отримувачам реабілітаційних послуг у центрі, дітям та особам з інвалідністю, яскравий виступ за участю казкових персонажів – Цукерочок та Листоноші Пєчкіна, які порадували вихованців закладу веселими таночками, піснями, хороводами та спільними іграми.

Цього ж дня до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м. Мар’їнка завітали представники Християнського центру с.Курахівка, які порадували присутніх на заході із соціально-культурної реабілітації яскравим і незабутнім виступом, танцями та рухливими іграми, а також солодкими подарунками.

viber image 2019-05-22 , 13.07.58 — копия

?

?