Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

До Дня працівника соціальної сфери районним центром зайнятості підведено підсумки роботи

У першу неділю листопада згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99  країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – допомоги всім, хто цього потребує. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Саме їх наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

Професійне свято – чудова нагода для підведення підсумків роботи служби зайнятості. На сьогоднішній день кількість зареєстрованих у Мар’їнському центрі зайнятості  безробітних становить 1165 осіб. З початку року отримали роботу  365 безробітних, у тому числі 94 особи, які належать до соціально незахищених верств населення, 10 інвалідів. Протягом року 473 особи серед числа безробітних були задіяні у громадських та інших роботах тимчасового характеру, які здійснювались в Катеринівській, Новоукраїнській, Павлівській, Зорянській, Богоявленській сільських радах та Курахівській міській раді. За участю безробітних проведений благоустрій та озеленення  територій району,  об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку та туризму, культових споруд і придорожніх смуг.

Так з січня 2016 року 266 осіб пройшли  професійне навчання на базі Донецького ЦПТО ДСЗ, Маріупольського коледжу інформаційних технологій та підприємствах району: ТОВ “Елвіко – Гігант”, ТОВ “ Електросталь, ф-я “Мар’їнська” ТОВ АФ ”Агротис”, ПП “ВІКС”, ТВ “БК-ЕРІДАН”, ф-я “Костянтинівська” ТОВ АФ ”Агротис”, ТОВ АФ “Світанок”  за наступними професіями: перукар (перукар-модельер), кондитер, манікюрник, електрогазозварник; підвищення кваліфікації: бухгалтер, швачка, токар, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, тракторист, муляр, розливальник сталі.

Мар’їнський районний центр зайнятості співпрацює з різноманітними громадськими, волонтерськими організаціями, соціальними службами. Приємно було зустріти колег і партнерів у актовій залі Курахівської ЗОШ № 1, де відбувся святковий концерт до дня працівника соціальної сфери України. Напередодні свята соціальних працівників Мар’їнського району привітали представники місцевої влади. До присутніх звернулася перший заступник голови Мар’їнської районної державної адміністрації Збицька Тетяна Миколаївна. Вона висловила подяку соціальним працівникам за плідну працю, сумлінність, професіоналізм і побажала здоров’я і наснаги, оптимізму та творчих здобутків, бажання працювати на благо людей! Після нагородження грамотами та подяками кращих працівників відбувся святковий концерт.

Шановні колеги! Вітаємо вас зі святом та бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

Мар’їнський районний центр зайнятості